24.04.2023 – 30.04.2023 r.
W okresie sprawozdawczym Wykonawca wykonał:
1. Roboty przygotowawcze i pomocnicze prowadzone w ilości zależnej od prac na budowie:
- Obsługa geodezyjna budowy.
2. Roboty drogowe:
- Sekcja I – km. 0+000 – 7+980
- Utrzymanie wprowadzonych TOR.
- Prace porządkowe i wykończeniowe, poprawa rozmyć.
- Podbudowa z KŁSM – zjazdy.
- Ścieki skarpowe z umocnieniem dna rowu.
- Oznakowanie poziome cienkowarstwowe – DG3; DG4; DP1139B.
- Nawierzchnia z mieszanki grysowo-mastyksowej (SMA) KR5 stanowiska postojowe gr.4 cm – MOP Żubryn Wschód; Zachód MP.
- Warstwa ścieralna – beton asfaltowy AC11S gr. 4 cm. KR1 – UTPU, zjazdy DJ5a.
- Sekcja II - km. 7+980 – 16+560
- Utrzymanie wprowadzonych TOR.
- Prace porządkowe i wykończeniowe, poprawa rozmyć.
- Podbudowa z KŁSM – zjazdy.
- Oznakowanie poziome cienkowarstwowe – DG5; DG6; DG7; DG101621B; DG101620B; DG101618B; DG9.
- Sekcja III - km. 16+560 – 23+900
- Utrzymanie wprowadzonych TOR.
- Prace porządkowe i wykończeniowe.
- Humusowanie – S61 22+650 – 22+750 L; DG101629B.
- Pobocza z kruszywa – Zjazdy DG20; DG18; DG19; TG 22+800 – 24+000 str. P; zjazdy na DG101629B; zjazd do ZBR 53.2.
- Poprawa skarp, rozmyć, prace porządkowe.
- Oznakowanie poziome cienkowarstwowe – MOP BW; MOP BZ.
- Roboty wykończeniowe na ogrodzeniach – S61.
- Wymiana ogrodzeń tymczasowych na zbiornikach retencyjnych – S61.
- Montaż barier skrajnych.
- Nasadzenia: drzew, krzewów, pnączy.
4. Roboty mostowe:
- Sekcja I – Prace porządkowe w obrębie obiektów.
- Sekcja II – Prace porządkowe w obrębie obiektów.
- Sekcja III – Prace porządkowe w obrębie obiektów.
5. Roboty branżowe:
- Rz. Kamionka naprawa umocnień, km. 2+950.
- ZB-6 - naprawa rozmyć, usuwanie zamuleń, km. 3+000.
- ZB-10 - naprawa rozmyć, km. 5+080.
- ZB-17.1 - naprawa rozmyć, umocnienie przelewu, km. 7+500.
- ZB-18 - naprawa rozmyć, usuwanie zamuleń, km. 7+800.
6. Roboty kubaturowe:
- Brak prac.
7. Ekrany akustyczne:
- Brak prac.
8. Prace projektowe:
- Przygotowanie KNA (drogowe, mostowe, branżowe).