Zestawienie Usługodawców:

Lp. Pełna nazwa podmiotu z KRS  Adres  Zakres umowy 
1 APB THOR Sp. z o.o.  ul. Reymonta 21
62-200 Gniezno 
nadzór archeologiczny
2 Angeo-Usługi Geodezyjne
Andrzej Beczek 
ul. Witosa 5/22
08-500 Ryki
obsługa geodezyjna
3 Mentor Consulting Sp. z o.o. Infrastrukturalna sp.k. ul. Szosa Chełmińska 177-181
87-100 Toruń
inwentaryzacja dróg i budynków
4 Emo Sp. z o.o. 
Hryniewicze 62A
15-378 Hryniewicze
wycinka drzew i krzewów 
5 KRU-GOR
Jacek Kruszewski
ul. Piękna 6 lok. U1
19-300 Ełk
nadzór saperski 
6 Artur Kalinowski Żubryn 8
16-411 Szypliszki
dzierżawa gruntu
7 Animalley- Fauna Passage
Sp. z o.o.
ul. Grójecka 194 lok.169
02-390 Warszawa
nadzór przyrodniczy
8 UNI-GEO
Piotr Rant
ul. Zatorowa 7
19-500 Gołdap
usługa wykonania wierceń geologicznych
wykonanie badań geologicznych
9 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe
Krzysztof Wasilewski
ul. Zielona 3
16-420 Raczki
usługa wykonania prac drobnych
ustawianie znaków, prace porządkowe, wygrodzenie placów
usługa ciągnikiem rolniczym z beczką 
usługa sprzętowa
usługa sprzętowa
10 "Bogmar" Roboty Ziemne, Transport i Handel
 Bogusław Martynko 
ul. B. Chrobrego 34
16-400 Suwałki
świadczenie usług sprzętowych
11 PHU TELKOP Marcin Lutyński,
Mieczysław Lutyński s.c.
ul. Sejneńska 83
16-400 Suwałki
świadczenie usług sprzętowych
12 "AIT"American Infrastructure Technologies Sp. z o.o. Wietlin Pierwszy 41
37-543 Laszki
świadczenie usług sprzętowych
13 Usługi Sprzętowe
Paweł Zubrzycki
Lipniak 13
16-402 Suwałki 
świadczenie usług sprzętowych
14 IMKOP Sp. z o.o. Ciecholewy 22
89-607 Konarzyny
świadczenie usług sprzętowych
15 SAPPER SUPPORT  Sp. z o.o.  ul. Okrężna 8
44-100 Gliwice
rozpoznanie i oczyszczenie saperskie terenu 
16 Politechnika Gdańska Katedra Inżynierii Drogowej i Transportowej ul. Gabriela Narutowicza 11/12
80-233 Gdańsk
opracowywanie opinii w zakresie zmiany nawierzchni wraz z projektem konstrukcji
17 Naturprojekt
Tomasz Pakuła
ul. Zielonej Łąki 31
05-830 Nadarzyn
wykonanie inwentaryzacji przyrodniczej i raportu oddziaływania na środowisko
18 Complex Projekt Sp. z o.o. Biuro Projektowo Konsultingowe ul. Ligocka 103 lok.8
40-568 Katowice
wykonanie inwentaryzacji przyrodniczej i raportu oddziaływania na środowisko
19 SBKiM
Wojciech Grzybowski 
ul. Kołodziejska 25c
15-256 Białystok
wykonanie projektów czasowych organizacji ruchu 
20 Sappo s.c.  ul. Karola Majerskiego 19
16-400 Suwałki
wykonanie tymczasowego przyłącza elektroenergetycznego
21 PinkRoad
Sebastian Waszkiewicz
ul. Generała Józefa Hallera 21/5
15-814 Białystok
wykonanie projektów czasowych organizacji ruchu 
22 WAG-POL Łęczyca
Przemysław Żmudowski
ul. Kościuszki 26
99-100 Łęczyca 
dzierżawa sprzętu
23 BOGBUD Prace Ziemne-Wynajem Maszyn
Bogdan Piekarski 
ul. Netta Druga 52B
16-320 Bargłów Kościelny 
wynajem maszyn
24 "Łukow-Bud"
Zdzisław Łukowski
Bargłów Dworny 102
16-320 Bargłów Kościelny
usługa sprzętowa
najem brygad roboczych
usługa sprzętowa
transport materiału
usługa sprzętowa
transport materiału
25 Zakład Robót Inżynieryjnych Henryk Chrobok,
Huber Chrobok Sp.j. 
ul. Gościnna 101
43-220 Bojszowy Nowe
mobilizacja sprzętu, opracowanie projektu wykonawczego
26 FREZDROM
Grzegorz Kazimierczak
ul. Terespolska 33
08-110 Siedlce 
wynajem sprzętu
27   ul. Kowalskiego 6a/1
16-400 Suwałki
usługa transportowa
 Usługi Transportowe Jarosław Adam Jurewicz  usługa przewozu towarów
usługa sprzętowa
usługa sprzętowa
28  Zespół Badawczo-Projektowy Mosty-Wrocław Jan Bliszczuk, Jerzy Onsyk s.c.  ul. Krakowska 19/23
50-424 Wrocław 
wykonanie prac projektowych wraz z dokumentacją wykonawczą
29 Usługi Transportowe i Budowlane Sprzętem Ciężkim Dariusz Karwel  Korkliny 19
16-402 Suwałki
 wynajem sprzętu
usługi sprzętowe z obsługą 
transport drogowy towarów
30 Pracownia Projektowa "MOSTOPOL" Sp. z o.o. ul. Władysława Jagiełły 39
45-920 Opole
sporządzenie pełnej dokumentacji projektowej
31  Krzysztof Hanulak
MBI Mostowe Biuro Inżynieryjne
Plac Wolności 1
55-120 Oborniki Śląskie
sporządzenie pełnej dokumentacji projektowej
32 EMBUD POLSKA Sp. z o.o. Al. Józefa Piłsudskiego 6
41-300 Dąbrowa Górnicza
najem brygad roboczych
33 Prace Ziemne
Jacek Machuta
Ciecholewy 22
89-607 Konarzyny
karczowanie pni
karczowanie pni
34  Jan Kurpiewski Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "Kurpiewski" ul. Strusia 9
18-400 Łomża
usługa sprzętowa
35 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "EL-BEST"
Grzegorz Buchowiecki
ul. Utrata 7D
16-400 Suwałki
usługa sprzętowa
utrzymanie i konserwacja tymczasowej stacji transformatorowej 10 NN  
naprawa awarii elektroenergetycznej  
naprawa napowietrznej lini nN
36 Dawi-Tech Spółka cywilna Agnieszka Jankowska,
Andrzej Jankowski
ul. Strusia 9
18-400 Łomża 
usługa sprzętowa
37 P.U.H DOL-MARK
Marek Sawicki
Szpice Chojnowo 19
07-326 Boguty Pianki
usługa transportowa
usługi sprzętowe
usługi transportowe
38 KOPOL
Hubert Kossowski
ul. Pułaskiego 77/19
16-400 Suwałki 
usługa koparko ładowarką
usługa sprzętowa
usługa sprzętowa
39 Usługi Drogowo-Budowlane
As-Drog
Marta Derejko-Ferenc
ul. Gałczyńskiego 37 lok 6
10-098 Olsztyn 
usługa sprzętowa
40 Saferoad Grawil Sp. z o.o.  ul. Komunalna 7
87-800 Włocławek 
wykonanie i utrzymanie tymczasowej organizacji ruchu
41 Pszczółkowski Sp. z o.o.  ul. Piłsudskiego 93A
10-449 Olsztyn 
usługi sprzętowe
42 Michał Fejfer Kukle 27a
15-506 Giby
usługi transportowe
usługi sprzętowe
usługi transportowe
usługi transportowe
usługi transportowe
43 Kryspol Sp. z o.o. ul. Siedlecka 87
08-103 Siedlce
usługi sprzętowe
44 Krzysztof Czeszkiewicz
Usługi Transportowe
Poćkuny 12
16-500 Sejny
usługi transportowe
usługi transportowe
usługi transportowe
45 Usługi Transportowo-Budowlane
Adam Klinicki
ul. Halicka 58
15-594 Białystok
usługi transportowe
46 Usługi Transportowo-Budowlane
Adam Klinicki

ul. Kraszewskiego 28B/13
15-025 Białystok
transport materiałów
47 MARTRANS
Marta Kolenda-Panuszko
ul. Słowackiego 16A
16-300 Augustów
usługi transportowe
48 Usługi Transportowe
Marcin Jurewicz 
ul. Jana Pawła II 8A lok.11
16-400 Suwałki
usługi transportowe
usługi sprzętowe
usługa montażu i serwis
49 Łukasz Ejzemberg "Innovosolar" ul. Zwycięstwa 36F
11-710 Piecki
usługi sprzętowe
usługi sprzętowe
usługi transportowe
50 VENITO
Sylwester Dziekoński 
Płociczno 29
16-402 Suwałki
usługi sprzętowe
usługi sprzętowe
51 Pro-Bud
Andrzej Jezionek
ul. Konopnickiej 4
95-054 Ksawerów 
usługi sprzętowe
52  PHU MARTYNKO
Karol Martynko
Trzciane 4
16-402 Suwałki
usługi sprzętowe
usługi sprzętowe
usługi sprzętowe, transport
usługi sprzętowe
usługi sprzętowe
53 Transport Ciężarowy
Edmund Waszkiewicz
Jeleniewo Wołynia 22a
16-404 Jeleniewo
usługa sprzętowa
usługa sprzętowa
54 Road Support
Ewa Dłużniewska 
ul. 11 listopada 4
18-315 Kołaki Kościelne
usługi porządkowe
kierowanie ruchem
usługi porządkowe
kierowanie ruchem
55 ATUT Rental Sp. z o.o.  ul. Lucerny 1
04-687  Warszawa
wynajem sprzętu
wynajem sprzętu
wynajem maszyn
56 Ramirent S.A.  
ul. Świerczewska 3
71-055 Szczecin
 
wynajem sprzętu
wynajem sprzętu
wynajem sprzętu
57 ADMAR
Adam Adamowicz
Miętne
ul. Garwolińska 64
08-400 Garwolin
usługa transportowa
wynajem sprzętu z obsługą
usługa transportowa
58 KOMPLEX
Kinga Plak
Trakt Lubelski 153
04-766 Warszawa
wynajem brygad roboczych
59 DRIAL WYNAJEM Sp. z o.o.  ul. Katowicka 2
96-200 Rawa Mazowiecka
wynajem sprzętu
wynajem sprzętu
wynajem sprzętu
60 MAG-MAR Sp. z o.o.  ul. Kilińskiego 5/3
42-202 Częstochowa 
wynajem brygad pracowniczych
61 Holding Hunters
Sp. z o.o. sp.k.
ul. Bukowska 114
62-065 Grodzisk Wielkopolski
usługa ochrony terenu budowy
62 Handel Towścik Krzysztof  ul. Graniczna 17A
16-120 Krynki
usługi koparko-ładowarką
63 Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy "Polmex" Bożena Dojnia  ul. Jaćwingów 22
19-300 Ełk
usługi przewozowe
transport materiałów sypkich 
transport materiałów sypkich 
64 KAMTRANS
Kamil Jabłoński
ul. Szpitalna 85a/20
16-400 Suwałki
transport materiałów sypkich 
transport materiałów  
65 Mateusz Gadomski, Patryk Świestowski "AMBET " spółka cywilna ul. Herdera 1B
10-693 Olsztyn
najem brygad roboczych
66  ''Master" Usługi Transportowe Roboty Ziemne Mirosław Stankiewicz Andrzejewo 11
16-411 Szypliszki
transport materiałów sypkich 
transport materiałów sypkich
67 Roboty Ziemne
Bogusław Żukowski
ul. Utrata 2E
16-400 Suwałki
transport materiałów sypkich 
usługi sprzętowe
transport materiałów sypkich 
transport materiałów sypkich 
68 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe
Trans-Kaps
Karol Sofiński 
ul. Chopina 20
16-400 Suwałki
transport materiałów sypkich 
transport materiałów 
69 RAF-BUD
Sylwester Świtas 
Młodocin Większy 7
26-625 Wolanów
najem brygad roboczych
najem brygad roboczych
70 Bartkop
 Bartłomiej Szałkowski
ul. Bema 31a
05-420 Józefów
transport materiału
usługa przewozu towarów
71 PHU "MARKOSS"
Mariusz Kossakowski
Pijawne Ruskie 26
15-304 Nowinka
usługa sprzętowa
usługa koparką gąsienicową
usługa sprzętowa
usługa transportowa
72 Usługi dźwigowe
Andrzej Popiel
Krzywólka 24a
16-400 Suwałki
usługa dźwigowa 
73 Uni-Usługi
Tomasz Raszyński
Stasi Las
ul. Główna 5a
05-140 Serock
usługa kruszenia kamienia
usługa kruszenia kamienia
usługa sprzętowa
74 P.W. DŹWIGAR Grzegorz Wójcik ul. Łódzka 19
99-400 Łowicz
usługa sprzętowa
usługa sprzętowa
75 MASZTRANS
 Beata Zubrzycka
Lipniak 29
16-402 Suwałki
usługa sprzętowa
usługa sprzętowa
76 BOJKO-M Sp. z o.o.  ul. Franciszka Ślusarczyka 4
35-510 Rzeszów
najem brygad roboczych
najem brygad roboczych
77 Przedsiębiorstwo Usługowe PIOTREX Piotr Paciorko  Małe Raczki 33
16-420 Raczki
zagospodarowanie nieprzydatnego gruntu
przewóz towarów
78 Roboty Drogowo Ziemn Bud Drog Marek Zieliński Olszanka 3
16-304 Nowinka 
usługa sprzętowa
79 ROAD CARE
Dominik Jabłoński
m. Rybno
ul. Wyszkowska 130
07-200 Wyszków
usługa sprzętowa
wykonanie prac drobnych
80 Geoteko Projekty i Konsultacje Geotechniczne Sp. z o.o. ul. Wałbrzyska 14/16
02-732 Warszawa
wykonanie badań 
usługa wykonania badań geologicznych
81  ALGECO Polska Sp. z o.o.  ul. Budowlanych 17F
80-298 Gdańsk
dostawa kontenerów
dostawa kontenerów
82 FRANMAR
Rafał Martynko 
ul. Kowalskiego 1/12
16-400 Suwałki
przewóz towarów
83 EL-TEL
Zdzisław Ciechanowicz
ul. Kasztanowa 9/54
16-400 Suwałki
wykonanie przyłączy, pomiarów
wykonanie pomiarów
84 LEMBERG Sp. z o.o. ul. Sienkiewicza 1
36-060 Głogów
najem pracowników
85 Usługi Transportowe
Krzysztof Iwanowski
ul. Środkowa 5A/13
19-400 Olecko
usługi sprzętowe
86 PANBUD
Przemysław Panasiuk
ul. Krzywonoga 4
12-130 Pasym
usługi porządkowe
87 Aspekt Laboratorium
Sp. z o.o.
ul. Chopina 96
43-600 Jaworzno
próbne obciążenie pali
88 WB Instal Sp. z o.o. sp.k. ul. Al. Jerozolimskie 85/21
02-001 Warszawa
transport materiałów
transport samochodami samowyładowczymi
transport materiałów
89 FPP ENVIRO Sp. z o.o. ul. Grójecka 194 lok.169
02-390 Warszawa
pełnienie nadzoru przyrodniczego
90 Łukasz Odoliński
 Łukop
Lubajny 16/1
14-100 Ostróda
usługi sprzętowe
usługa równiarką
91 Zakład Usługowy IMKOP-BIS
Bartłomiej Machuta
Ciecholewy 22
89-607 Konarzyny
transport materiałów
transport materiałów
92 HERKULES S.A. ul. Annopol 5
03-236 Warszawa
wynajem dźwigu
usługi sprzętowe z obsługą 
93 Truskawka
Małgorzata Bodnarska
ul. Wybickiego 30
16-300 Augustów
transport materiałów sypkich
usługa przewozu towarów
94 Sylwia Paciorko
Przedsiębiorstwo Usługowe
"SYLWEX"
Małe Raczki 33
16-420 Raczki
prace porządkowe
95 GRAB-BUD
Paweł Grabowski
Nagoszewo 16
07-300 Ostrów Mazowiecka
usługa ładowarką
usługi sprzętowe
96 MOBIL SERWIS Sp. z o.o. ul. Al. Piłsudskiego 123 A
05-260 Marki
wynajem maszyn i urządzeń
wynajem maszyn i urządzeń
97 TRANSTAD Tadeusz Żukowski ul. Pułaskiego 47C
16-400 Suwałki
usługa dźwigowa 50t
98 WOWIX Sp. z o.o. sp.k. Zagorzyn 74
62-814 Blizanów
usługa transportowa
99 KNK&WB Sp. z o.o. Gumowo 55
06-400 Ciechanów
usługa sprzętowa
usługi przewozu drogowego towarów
100 ŁAGOWSKI
Łagowski Ja
Ponurzyca 73
05-430 Celestynów
usługa transportowa
usługa transportowa
101 MART-MAR s.c.
Mariusz Jaworski
Marek Łukowski
ul. Poznańska 10
16-400 Suwałki
usługa transportowa
przewóz towarów
102 EKO-TRANS BIS
Joanna Ejzemberg
ul. Zwycięstwa 36F
11-710 Piecki
usługa kruszenia kamienia
transport kostki i krawężnika
usługi sprzętowe i przewozu
103 PDM Unidrog Sp. z o.o. ul. Robotnicza 4
19-203 Grajewo
wynajem sprzętu
104 Usługi Ogólnobudowlane
Anna Łukowska
Bargłów Dworny 102
16-320 Bargłów Kościelny
usługa transportowa
wynajem sprzętu
wynajem sprzętu
105 MAN-TRANS
Agnieszka Galicka
ul. Klonowa 45/16
16-400 Suwałki
transport materiałów
usługa przewozu towarów
106 P.H.U. HART
Hanna Bagińska
Poddubówek 6A
16-402 Suwałki
usługa walcem drogowym
107 Beton System Sp. z o.o. sp.k. Porazyn 54AB
64-330 Opalenica
zapewnienie sprzętu budowlanego
108 Handel i Usługi Maszyn Budowlanych
Czesław Andrysiewicz
Szczecin 25
95-061 Dmosin
usługa sprzętowa
109 INWESTBUD
Tomasz Gniady
ul. Mickiewicza 74/5
01-650 Warszawa
usługa sprzętowa
usługa sprzętowa
110 TOP KOP
Krzysztof Świtaj
ul. Graniczna 3
Niedrzwica
19-500 Gołdap
usługa sprzętowa
usługa sprzętowa
111 KARLIBHER
Agnieszka Karwel
Korkliny 19
16-402 Suwałki
wykonanie prac porządkowych
112 IRO
Ireneusz Skowroński
Kroszówka 13
16-320 Bargłów
transport towarów
przewóz towarów
113 ADPOL Sp. z o.o. ul. Włocławska 167
87-100 Toruń
transport materiałów
114 BUD-LOG Sp. z o.o. ul. Zwycięstwa 36G
11-710 Piecki
załadunek materiału
usługi sprzętowe z obsługą 
115 PHU "SŁAW-SZYP"
Sławomir Szyperek
Nowinka 56
16-304 Nowinka
usługa samochodem
samowyładowczym 8x8
116 FIRMA
TRANSPORTOWO-USŁUGOWA
Tomasz Wasiulewski
ul. Franciszkańska 8A/40
16-400 Suwałki
usługa samochodem
samowyładowczym 8x8
117 KOMA Sp. z o.o. ul. Gen. Sikorskiego 19C
19-300 Ełk
wywóz i utylizacja
118 Rafał Giczewski Osińska Buda 6
16-304 Nowinki
usługa HDS z operatorem
usługa HDS z operatorem
119 Przedsiębiorstwo Usługowe "MIRAS"
Mirosław Grygolec
Sobolewo 85
16-402 Sobolewo
usługi sprzętowe
120 TELKOP Tomasz Lutyński Biała Woda 59
16-402 Suwałki
usługi koparką gąsienicową
121 PERI Polska Sp. z o.o. ul. Stołeczna 62
05-860 Płochocin
dzierżawa szalunków
122 STOK-POL Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 85 lok.21
02-001 Warszawa
transport materiałów
123 Usługi Koparko-ładowarką
Romuald Racis
ul. Szpitalna 32
16-400 Suwałki
usługa sprzętowa
124 FLORA Dawid Walczuk ul. Rumiankowa 44E
05-140 Dosin
koszenie trawy
125 RAD-TECH
Radosław Grzywnowicz
ul. Sportowa 6F lok.45
16-400 Suwałki
usługi minikoparką
126 Usługi Transportowe
Paweł Danielewski
ul. Gabriela Narutowicza 159
05-400 Otwock
usługi transportowe
usługi transportowe
127 Wiśniewski.
Żelbety Sp. z o.o.
ul. Waszyngtona 42/10
42-217 Częstochowa
prace porządkowe
128 RAF-BUD
Rafał Świtas 
ul. Józefa Kraszewskiego 1/7
26_600 Radom
prace porządkowe
129 MOSTO-BUD
Małgorzata Świtas
Młodocin Większy 7
26-625 Wolanów
najem brygad roboczych
130 Usługi Transportowe
Roboty Ziemne
Jacek Muczyński
Płociczno-Osiedle 55
16-402 Suwałki
usługi sprzętowe